Top
Kadıköy Antika Ekspertiz

Kadıköy Antika Ekspertiz

Kadıköy Antika Ekspertiz ‘i yapan firmamız değerlendirmek, satmak, öğrenmek için Antika Objelere ait Antika Ekspertiz Raporu Hazırlamaktadır. Kadıköy’e ait tüm Mahallelerde Antika Ekspertiz Yapmaktayız. Dilediğiniz Taktirde, Evlerinize Servis Yönlendirerek Ekspertiz Hizmeti Sağlamaktayız.
Satmayı Düşündüğünüz Antika Ürünlerinizi Müzayede ‘de sergileme imkanınız olacaktır.

Kadıköy Antika Alanlar

Kadıköy Antika Alanlar Firması olarak, Elinizdeki antika ürünleri değerinin üstünde nakit fiyatlarla alım yapıyoruz. Antika Alan Yerler Firması Antika Alımı Satım alanında 20 yıllık tecrübesi bulunan firmamız Kadıköy Antika Alan arasında değerinde fiyat veren nadir. Elinizdeki çok değerli antika eşyalarınızın değerinde satılabilmesi için tüm gerekli olan yardımlar tarafımızdan müşterilerimize sunulmaktadır.

“Estetik değeri oldukça yüksek olan eşyalar olması nedeni ile ciddi bir yatırım aracıdır.”

Kadıköy Antika Alan Yerler

Kadıköy Antika Alan Yerler Antikalar Oldukça değerli parçalar olmalarıyla birlikte; pek çok farklı eşya için bir nitelik olarak belirtilebilir. Eski çağlardan kalma olan veya yakın geçmiş tarihinden kalma olan üzerinden en az 100 yıl geçmiş eşyaların sahip olduğu Antika. Değerle birlikte birbirinden ayırt edici değerlendirilme klasmanları bulunur.

Firmamız Kadıköy antika eşya alanlar konusu ile gündeme gelmektedir. Antika “ Kadıköy ” olarak belirlenen eserler veya objeler kimi zaman insanların büyük merak konusu olur. Kimi zaman ise ilerideki dönemlerde değerlendirilecek bir meta haline gelmiştir.

Kadıköy Antikacılar

Kadıköy Antikacılar Olarak İstanbul’da Hizmet Vermekteyiz. Kadıköy Antika Ekspertiz, Ve Kadıköy Antika Eşya Alım Satım için bizimle iletişime geçiniz. Bir eşyanın antika olabilmesi için illaki eski olması yeterli değildir. Aynı zamanda nadir bulunması ve zamanın veya döneminin belirli izlerini yansıtması gerekmektedir.

Kadıköy Antikacılar Çarşısı Belirli kriterler ve özellikler alınacak antika eşya için özel anlam taşımaktadır. Özel sanatkarlık veya işçilik gibi vasıfların görülebildiği, nadir ve paha biçilmez olması durumu da göz ardı edilmez.

Kadıköy Antikacılar Dükkanı bulunmaktadır. Antika eşyalarınızın değerini tek tek antikacıları dolaşmak yerine çok kısa bir sürede antikaları nızın değerini öğrenebilirsiniz. Antika farklı bir olaydır. Bu yüzden antika olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı bizden fiyat almadan satmayınız.

Kadıköy Antika Ekspertiz Yapan Yerler

Satmayı düşündüğünüz ancak güncel piyasa değerini bilmediğiniz antika eşyalarınız için ücretsiz antika ekspertiz hizmeti vermekteyiz.
Hizmet kapsamında Antika Eşyanızın veya antika eşyalarınız güncel piyasa değeri belirlenir, sizlere rapor olarak sunulur. Hizmet bedeli antikanın niteliğine ve değerine göre belirlenir.

Antika eşya ekspertiz raporunda verilecek bilgilerin bir kısmı şu şekildedir;

  • Antikanın üretim dönemi
  • Antika eşyanın üretim / yazım yeri
  • Antika eşyanın dönemi hakkında bilgi
  • Antika eşyanın güncel piyasa fiyatı
  • Antika eşyanın emsal satış rakamları
  • Antikanın satışı konusunda Danışmanlık

Kadıköy Ekspertiz Hizmet Bölgelerimiz

Caferağa Antika Ekspertiz, Osmanağa Antika Ekspertiz, Rasimpaşa Antika Ekspertiz, Koşuyolu Antika Ekspertiz, Acıbadem Antika Ekspertiz, Hasanpaşa Antika Ekspertiz, Bostancı Antika Ekspertiz, Caddebostan Antika Ekspertiz, Dumlupınar Antika Ekspertiz, Eğitim Antika Ekspertiz, Erenköy Antika Ekspertiz, Fenerbahçe Antika Ekspertiz, Feneryolu Antika Ekspertiz, Fikirtepe Antika Ekspertiz, Göztepe Antika Ekspertiz, Kozyatağı Antika Ekspertiz, Merdivenköy Antika Ekspertiz, Sahrayıcedit Antika Ekspertiz, Suadiye Antika Ekspertiz, Zühtüpaşa Antika Ekspertiz, Ondokuzmayıs Antika Ekspertiz

Kadıköy Ekspertiz Vermiş Olduğumuz Objeler

Kadıköy El Yazması Kitap Ekspertizi, Kadıköy Antika Kuran Ekspertizi, Kadıköy El Yazması Kuranı Kerim Ekspertizi, Kadıköy Antika Ferman Ekspertizi, Kadıköy Antika Berat Ekspertizi, Kadıköy Hat Yazı Ekspertizi, Kadıköy Osmanlıca Kitap Ekspertizi, Kadıköy Antika Tablo Ekspertizi, Kadıköy Antika Kılıç Ekspertizi, Kadıköy Antika Silah Ekspertizi, Kadıköy Gümüş Ekspertizi, Kadıköy Antika Mücevher Ekspertizi, Kadıköy Antika Madalya Ekspertizi.

Kadıköy Antika Madalyon Ekspertizi, Kadıköy Antika Taş Plak Ekspertizi, Kadıköy Pikap Ekspertizi, Kadıköy Antika El Yazma Eser Ekspertizi, Kadıköy Hilye-i Şerif Ekspertizi, Kadıköy Antika Avize Ekspertizi, Kadıköy Antika Bronz Ekspertizi, Kadıköy Antika Broş Ekspertizi, Kadıköy Antika Çini Ekspertizi, Kadıköy Antika Halı Ekspertizi, Kadıköy Antika Kilim Ekspertizi, Kadıköy Tuğralı Gümüş Ekspertizi.

Kadıköy Halı Ekspertizi, Kadıköy Antika Kaftan Ekspertizi, Kadıköy Antika Bindallı Ekspertizi, Kadıköy Antika Mühür Ekspertizi, Kadıköy Osmanlıca Evrak Ekspertizi, Kadıköy Antika Mobilya Ekspertizi, Kadıköy Antika Rozet Ekspertizi, Kadıköy Antika Bindallı Ekspertizi, Kadıköy Antika Yüzük Ekspertizi, Kadıköy Eski Osmanlı Elbise Ekspertizi, Kadıköy Antika Hançer Ekspertizi.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA
WhatsApp chat