Top
Antika Eşya Alanlar

Antika Eşya Alanlar

Antika Eşya Alanlar elinizdeki antika ürünleri değerinin üstünde nakit fiyatlarla almaktadır. Antikaların değerinde alınması konusunda hassas çalışmalar yapmaktadır. Elinizdeki Antika Eşyanın değerinin saptanması için ücretsiz olarak Antika Ekspertiz hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır.

Antika eşyalarının değerini ancak uzman ekspertiz belirleyebilmektedir. Kişiler ya da şirketler için önemli bir yatırım aracı olması nedeni ile doğru kişilere satılması ve alımının yapılması gerekmektedir. İstanbul Antika Eşya Alanlar gerekli olan özeni göstererek sanat eserlerine en doğru fiyatı biçmektedir.

Elinizdeki çok değerli antika eşyalarınızın değerinde satılabilmesi için tüm gerekli olan yardımlar tarafımızdan müşterilerimize sunulmaktadır. Antika eşyanızı satmadan önce satacak olduğunuz firmanın güvenilir olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Müşterinin isteği doğrultusunda ürünler Müzayede Çıkartılarak Açık Arttırma Usulü Satılabilir. Antika Estetik değeri oldukça yüksek olan eşyalar olması nedeni ile ciddi bir yatırım aracıdır.

Antika Eşya Alan Yerler

Antika; geçmişten günümüze ulaşmış değerli eşyalar olarak nitelenir. Ancak her eşya antika sayılmadığı gibi tarihi eser niteliği taşıyan çok eksi eşyalarda antika sayılmaz. Özellikle toprak altından çıkan eşyaların antika olduğu düşüncesi yanlıştır. Antikaların döneminde de kıymetli ürünler olması bu zamanda da kıymetini arttırır. Döneminde değerli olmayan bir eşyanın yüzyıl sonra değerli bir antikaya dönüşeceği kesin değildir.

Antika Demek maddi değeri olan eski eşya anlamına gelmektedir. Bir eşyanın ya da sanat eserinin “antika” olabilmesi için eski olmasının yanı sıra az bulunur nitelikte olması gerekmektedir. Bu anlamda her eski eşya ya antika diyemeyiz. Antika eşya alanlar ünlü bir kişiye veya asırlık bir tarihsel döneme ait olabilir. Bunun yanın da iyi korunmuş eşyalar da gün geçtikçe antika değeri kazanabilir.

Antika Eşya Alan Antikacı

Antikacıların en çok ilgilendikleri antika eşyalar: Cam eşya, saatler, metal eşya, mobilya, seramik ve porselen eşya, halı ve kilim, eski gümüş, mobilyalar, halı, kilim, işlemeli bez, kadife bezler, bakır eşyalar, avizeler, tablolar, resimler, kartpostallar, efe meralar, pul, eski paralar, radyo, telefon, daktilo, eski mekanik eşyalar, el yazması kitaplar, eski çizgi romanlar, taş plak, eski plak ve pikaplar, askeri kıyafetler, kılıç, kama, eski madalya ve nişanlar, hat yazı, heykel, bronz eşya, ferman, berat, ipek halı, kuran-ı kerim, tuğralı gümüş vb.

Elinizdeki Anitkaları sizde hemen satmak için, bizlere Whatsapp yada GSM numaramız üzerinden iletişime geçiniz!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA
WhatsApp chat