Top

Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar Öncelikle satın alacakları gümüşün görünümüne, tarihine ve fiyatına bakarak değerlendirme yapmaktadırlar. Firmamız antika olan her eşya ve nesneyi satın alıyor ve diğer antika sevenlerin beğenisine sunuyor. Antika gümüş vazolar, sürahi takımları, bardaklar, çatal kaşık takımları, yemek takımları, gümüşlük, gümüş sandıklar, gümüş minyatürler ve daha pek çok gümüş ve antika özelliği olan çeşitli obje, nesne ve eşyayı satın almaktayız.

Gümüş Alan Yerler

Gümüş Alan Yerler Satmak istediğiniz gümüş veya gümüşler için en yüksek fiyatı veriyoruz. Nasıl mı? Yazımızın devamında gümüş ve alım şekillerinden bahsedeceğiz. Bu sayede detaylı bilgi sahibi olacak ve satış yaparken nelere dikkat edeceğinizi bileceksiniz. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuzun inceliklerine geçelim. Gümüş Alan

Gümüş Ekspertiz

Gümüş Ekspertiz objenin görülmesine ve objeye değer katan kriterlerin tespitinde uzman bir şirkettir. Antika alan / satan şirketimizle iletişime geçerek sahibi olduğu veya almak istediği ürünle ilgili bilgi alabilir. Hizmetlerimiz tamamen yasaldır. Tarihi eser ve diğer yasadışı ürün alım ve satımı yapılmaz. Gümüş Nasıl Alınır

Eski Gümüş Alanlar

Eski gümüş Alan yerler firması olarak ev ve diğer yaşam alanlarında muhafaza ettiğiniz gümüş objelerinize eksiksiz ve tam bir değerlendirme yaparak ödemesini yapmaktayız. Ürün kalitesi ve tarihi özelliklerine bağlı olarak satın alacağımız her çeşit antika gümüşü dilerseniz adresinizden de alabiliriz.

Gümüş Alanlar

Eski Gümüş Alan Yerler

Eski Gümüş Alan Yerler ön değerlendirme sonrası el yazma Antika Gümüş alanlar olarak ekspertiz imiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin Antika Gümüş  alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

 

Gümüş Alım Satım

Eşyanızın gümüş olup olmadığını anlamanın en kesin yolu gümüş eşyayı mıknatısa tutmaktır. Şayet mıknatısa yapışıyorsa eşyanız kesinlikle gümüş değildir. Veya içerisine farklı maddeler karıştırılmıştır. Çünkü gerçek gümüş mıknatısa tutunmaz. Ayrıca gerçek gümüş kaynağa da gelmez. Gümüşle ilgili geniş bilgi almak ya da gümüş eşyalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız Gümüş alanlar pazarını mutlaka ziyaret edin. Gümüş eşya almak istiyorsanız da yine güvenilir yerlerden almaya gayret edin. Özellikle aşırı ucuz olan eşyalardan uzak durunuz.

İkinci el gümüş alanlar

Gümüşün bir başka özelliği ise kullanılmadığı zamanlarda kararmasıdır. Rutubetli yerlerde ve açıkta bırakılan gümüş eşyalar bir günde kararabilmektedir. Oysa sürekli kullanılan gümüş kesinlikle kararmaz. Gümüşler kullanılmayacaksa hava almayan yerlerde veya kilitli poşetler içerisinde saklanmalıdır. Genellikle kullanıldığı halde kararan gümüşlerde zincir olanlardır. İnsan teri de gümüşü karartabilmektedir. Kararan gümüşlerinizi diş macunu ile temizleyebilirsiniz. Böylelikle gümüşlerinize hem güzel bir görüntü kazandırmış hem de değerini artırmış olursunuz.

Antika Gümüş Alanlar

Antika Gümüş alanlar için eşyanın türünden ziyade ağırlığı ve kaç ayar olduğu önemlidir. Çünkü sizden aldığımız ürünlerin istisnalar dışında pek çoğu eritmeye gitmektedir. Gümüş, altın gibi bir birikim aracı olmadığı için genelde süs eşyası, takı gibi eşyalarda kullanılıyor. Şekerlik, gondol, kolye, yüzük, çatal bıçak, şamdan gibi eşyalar başlıcaları olarak sayılabilir.

Antika Gümüş Takılar

Antika Gümüş Takılar Değerinin üzerinde Nakit olarak alınıp Satılmaktadır.

Gümüş Takı Alan Yerler

Gümüş Takı Alan Yerler Değerinin üzerinde Nakit olarak alınıp Satılmaktadır.

İkinci el gümüş takılar

İkinci el gümüş takılar Değerinin üzerinde Nakit olarak alınıp Satılmaktadır.

Türkiye Genelinde Tüm Antikalarınızı Ücretsiz Ekspertiz Sonrası, Değerinde Nakit Olarak Alıyoruz.

Aşağıdaki seçeneklerden bizlere ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ ARA