Top
Antika Eşyalarımı Nasıl Satabilirim

Antika Eşyamı Nasıl Satabilirim

Antika Eşyamı Nasıl Satabilirim konusunda, sizleri sıralama ile bilgilendirmek istedik..

Antika Eşya Danışmanlığı

Antika Eşyamı Nasıl Satabilirim ?

1- Fotoğraf Çek: Antika Eşyalarınızın fotoğraflarını WhatsApp ile uzman ekibimize gönderebilirsiniz.
2- Teklif Al: Uzman Ekibimiz inceleme yapar. En geç 2 iş günü içerisinde sizlere tüm ekspertiz raporunu teklif ile birlikte aktarımı sağlanır.
3- Evinizden Alalım Fiyat Teklifi Sonrasında, Fiyat Anlaşması yapılan Antika Ürünlerinizi istemiş olduğunuz adresten alım yapalım.
4- Nakid Ödeyelim: Antika Eşya Alımı sürecinin son aşamasında, sizinle bir araya gelerek Antika Eşya Alımı Nakit Ödeme Sonrasında Gerçekleşir.

Antika Ekspertiz Alanında 35 yıllık tecrübesi bulunan firmamız Antika Konusunda Profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız Aynı Zamanda Satmak istediğiniz eski antika niteliği olan eşyalarınıza değerinde nakit fiyatlılarla nakit alımı yapmaktayız..

Antika Eşyamı Nereye Satabilirim

Antikaların değerinde alınması konusunda hassas çalışmalar yapmaktadır. Elinizde bulunan antika eşyanın değerinin saptanması için ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır.

Antika Eşyamı Nasıl Satabilirim ? Elinizdeki çok değerli antika eşyalarınızın değerinde satılabilmesi için tüm gerekli olan yardımlar tarafımızdan müşterilerimize sunulmaktadır. Antika Alanlar Estetik değeri oldukça yüksek olan eşyalar olması nedeni ile ciddi bir yatırım aracıdır. Antika eşya alanlar satmadan önce satacak olduğunuz firmanın güvenilir olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz.

Antika eşyalarının değerini ancak uzman kişiler belirleyebilmektedir. Kişiler ya da şirketler için önemli bir yatırım aracı olması nedeni ile doğru kişilere satılması ve alımının yapılması gerekmektedir. İstanbul antika eşya alanlar gerekli olan özeni göstererek sanat eserlerine en doğru fiyatı biçmektedir.

Antika Ekspertiz Hizmeti

Satmayı düşündüğünüz ancak güncel piyasa değerini bilmediğiniz antika eşyalarınız için ücretsiz antika ekspertiz hizmeti vermekteyiz.
Hizmet kapsamında Antika Eşyanızın veya antika eşyalarınız güncel piyasa değeri belirlenir, sizlere rapor olarak sunulur. Hizmet bedeli antikanın niteliğine ve değerine göre belirlenir.

Antika eşya ekspertiz raporunda verilecek bilgilerin bir kısmı şu şekildedir;

  • Antikanın üretim dönemi
  • Antika eşyanın üretim / yazım yeri
  • Antika eşyanın dönemi hakkında bilgi
  • Antika eşyanın güncel piyasa fiyatı
  • Antika eşyanın emsal satış rakamları
  • Antikanın satışı konusunda Danışmanlık

ŞİMDİ ARA