Top

Antika Tablo Ekspertiz

Antika Tablo Ekspertiz yapan firma olarak şunu da belirtmeliyiz bir yerlerde çok uzun süreler iyi korunmadan saklanmaları veya kullanılmamaları hem Tablo anlam ve önemi bakımından doğru bir davranış değildir. Bu tarz antika Tabloınız var ise bunları değerlendirme yoluna gitmek sizin için en yapılması gerekendir.

Eski eşyaları sevenler için ve bulduğunuz eskiye dair eşyaları da Antika Tablolarınızı Sizler Adına Değerlendirmesini yapmaktayız. Resim sanatı ve tablo gibi seçeneklerle birlikte geçmişten bugüne çok önemli eserler, insanların duvarını süslemeye devam etmektedir. Bazen antika olduğundan bile haberdar olmadığınız tablo seçenekleri ortaya çıkabilir. Geçmişten bugüne iyi şekilde muhafaza edilmiş olan bu sağlıklı ürünlerin, özellikle kabiliyet ve ürün noktasında önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Antika Tablo ekspertiz yaptıktan sonra, verilen değer üzerinden Tablolarınızı satın almaktayız.

Antika Tablo Nasıl Alınır?

Eski Tablo görülmesine ve objeye değer katan kriterlerin tespitinde uzman bir şirkettir. Antika alan / satan şirketimizle iletişime geçerek sahibi olduğu veya almak istediği ürünle ilgili bilgi alabilir. Hizmetlerimiz tamamen yasaldır. Tarihi eser ve diğer yasadışı ürün alım ve satımı yapılmaz. Antika Eski Tablo yapılan ön değerlendirme sonrası Eski Tablo alanlar olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin Antika Tablo alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Yağlı Boya Tablo Eserlerimin Değerini Nasıl Öğrenebilirim?
Aşağıda belirttiğimiz unsurlar elinizdeki Yağlı Boya Tablo Eserlerinin kıymetini ölmek için belirlemiş olduğumuz birer fitredir. Sırasıyla;

  1. Yağlı Boya Tablo Orjinalitesi
  2. Yağlı Boya Tablo İmzası
  3. Yağlı Boya Tablo Eskiliği
  4. Yağlı Boya Tablo Kondisyonu

Antika Tablo Nasıl Anlaşılır?

Antika Tablo Ekspertizi maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan antika Tablo için verilen bir tanımdır. Tablo Antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  • Tabloın yazıldığı zaman
  • Tabloı Yazan Kişinin bilinirliği
  • Tablo üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  • Tablo ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  • Tabloın Yazılmış Olduğu Dönem

Bu ve diğer özelliklerle Tablo ‘nun değeri belirlenir. Bir el yazması Tablo Antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan El Yazması Kitaplar ile Antika El Yazması Kitaplar Arasında Fark Vardır. El yazması Kitaplar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır.
Firmamız eski ve antika değeri taşıyan Antika Alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Tablo Ekspertizi Nasıl Yapılır?

Whatsapp İnternet veya posta aracılığıyla göndereceğiniz fotoğraflara bakarak eseriniz için bir ön değerlendirme yapabilmekteyiz. Ön değerlendirmeden iyi bir netice çıktığı takdirde, eserin kendisini mutlaka görmemiz gerekmektedir.

Koleksiyoncuların ve sahip oldukları tabloları değerlendirmek isteyen kişilerin sıklıkla uğradığı alışveriş noktalarıdır. Antika tablo koleksiyonu çok istisnai bir hobidir. Kimi insanlar için bu toplama ve saklama aktivitesi eğlenceli bir terapi gibidir.

Ancak bazen taşınma, muhafaza edememe endişesi, nakit ihtiyacı ve benzeri düşüncelerden ötürü antika ürün ve özellikle yağlı boya tablo gibi eserlere sahip olanlar, bu ürünleri satışa çıkarmak zorunda kalabiliyorlar.

Antika Tablo Alanlar

Antika Tablo Alanlar Olarak Eski eşyaları sevenler için ve bulduğunuz eskiye dair eşyaları yada tablolarınızı değerinde satış yapmak adına sizler de sitemizden yararlanabilecek daha uygun kendi değer fiyatına da satabilirsiniz.

Tablo Alan Yerler

Tablo Alan Yerler Elinizdeki Tüm antikaları değerinde nakit olarak almaktadır.

Türkiye Genelinde Tüm Antikalarınızı Ücretsiz Ekspertiz Sonrası, Değerinde Nakit Olarak Alıyoruz.

Aşağıdaki seçeneklerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA
WhatsApp chat